הובלות מנוף

כאשר עוברים דירה יש חשש שהעברת פריטים ורהיטים גדולים דרך חדר המדרגות יהווה מטרד וקושי רב דבר שיעקב את יום המעבר. בנוסף לכך ישנם רהיטים שאינם מסוגלים לעבור דרך דלתות ופתחים בבית מכיוון שהם גדולים מידי. זו הסיבה שבמקרים מסויימים קיים הצורך בשימוש במנוף ביום המעבר.

כאשר ידוע לנו על הצורך בשימוש במנוף יש לבדוק האם קיימת גישה למנוף. במידה ואינכם יודעים האם קיימת אצלכם גישה למנוף או האם יש צורך בשימוש במנוף יש להתייעץ עם נציג חברת ההובלות בנושא. אנחנו ממלצים לשכור חברת הובלות שמספקת גם שירותי מנוף על מנת להמנע ממצב שאתם עובדים עם שתי חברות שונות ושני גופים שונים שעלולים לזרוק בינהם אחריות במידה ונגרם נזק.

השכרת מנוף דרך חברת ההובלות שמבצעת עבורכם את המעבר תחסוך עבורכם כאב ראש מיותר ותיאום עם עוד גורם. הובלה במנוף הינה יעילה ובטוחה יחסית עבור הציוד ולעיתים כדאי להזמין אותה גם כאשר ישנה מעלית בבנין אך המעבר הינו צר דבר שעלול לגרום נזק לרכושכם או להוות גורם שיגזול זמן רב מהמובילים. זיכרו השימוש במנוף הינו צורך חיוני על מנת ליצור תהליך מהיר ובטוח ועל מנת לחסוך בכח אדם של סבלים. אילו שינסו לחסוך את עלות המנוף ימצאו את עצמם משלמים על כך בדרך אחרת.

ישנם סוגים שונים של מנופים שמגיעים לגובה שונה של קומות- מנופים שעובדים עד קומה רביעית או מנופים שמגיעים עד קומה שמינית וישנם מנופים שאף מגיעים גבוה יותר. לכן כאשר אתם זקוקים לשירותי מנוף ציינו מה היא הדירה ממנה אתם זקוקים להעביר את ציודכם ומהי הקומה אליה הציוד צריך להגיע על מנת תקבלו הצעת מחיר מדוייקת על-פי מחירון הובלות, ועל מנת שחברת ההובלה תוכל להתאים את סוג המנוף בה היא משתמשת לצריככם.

לעיתים חברות הובלה המספקות שירותי מנוף אנן מעסיקות בעלי מקצוע מקצועיים מספיק וניתן לראות זאת בשעת ביצוע העבודה שהמפעיל אינו יודע או אינו בעל הכשרה מספיקה להפעיל את הכלי העוצמתי דבר שעלול להסתיים באסון לכן חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית שמעסיקה תחתייה בעלי מקצוע שיודעים את בעבודה ובעלי רשיון מפעיל בתוקף.

חברת מקסימוס הובלות היא חברה בעלת למעלה 25 שנות נסיון בתחום ההובלות ומעניקה ללקוחותיה שירותי מנוף מהמתקדמים בארץ. אנחנו בחברה מאמינים שאת תהליך המעבר יש לבצע ביעילות ומקצועיות ולכן מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר. במידה ואתם זקוקים לשירותי מנוף ביום המעבר- הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נספק לכם את שירותי המנוף ונדאג שהציוד אותו אתם מעבירים ישאר בטוח ויעבור ליעדו החדש ללא כל פגם. כמובן שכל ההעברות במנוף דריכנו הן מבוטחות כך שאתם יכולים להרגיש בטוחים. אנחנו מתחייבים לבצע עבורכם את כל סוגי ההובלות בצורה המקצועית והיעילה ביותר תוך שימוש בציוד חדש ובצוות מיומן. בנוסף לכך תוכלו למצוא אצלנו תשובות לשאלותיכם לגבי הצורך בשימוש בנוף והגישה למנוף כך שאנחנו עומדים כאן לשירותכם בכל בעיה ושאלה.

זקוקים לשירותי מנוף?
צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית